UK    EN

Виробництво

Виробництво виробів медичного призначення
Виробництво виробів медичного призначення
Виробництво бинтів
Виробництво бинтів
Виробництво медичних масок та футлярів
Виробництво медичних масок та футлярів

Виробництво перев’язувальних матеріалів.

 

 З 2002 року ПрАТ „Ексімед” розпочав виробництво перев’язувальних матеріалів з високоякісної марлі медичної.

Ми виготовляємо:

1. Бинти марлеві медичні стерильні і нестерильні 5м х 10см та 7м х 14см, які використовуються в медичній практиці для фіксації пов’язок, серветок та бандажів.

2. Марлеві відрізи  3м х 90см, 5м х 90см, які знайшли широке використання для перев’язок ран з застосуванням лікарських препаратів та кремів.

3. Пакети перев’язувальні стерильні з однією подушкою для безпосереднього накладання подушечки на ушкодженні частини тіла з подальшою фіксацією за допомогою бинта.

4. Маска марлева медична 4-х шарова для захисту органів дихання при забрудненні повітря та епідеміях (грипу, тощо).

 Уся продукція виробляється на сучасному обладнанні кваліфікованими фахівцями з дотриманням усіх сучасних норм праці а також естетики та гігієни. Потужності виробництва дозволяють виконувати будь-які складні замовлення як за кількістю так і за асортиментом продукції. З самого початку виробництва ми притримуємось відповідних стандартів якості, що підтверджується великим попитом у населення та лікувальних закладів. ПрАТ „Ексімед” постійно працює над розширенням асортименту перев’язувальних матеріалів та забезпеченню високого рівня сервісного обслуговування своїх клієнтів.
Крім того, в нашій товарній пропозиції є товари медичного призначення провідних іноземних та вітчизняних виробників. Співпраця з нашою фірмою повністю задовольнить Ваш попит у перев’язувальних матеріалах ( вата медична, бинти еластичні та гіпсові, лейкопластирі та марлеві серветки) а також у рукавичках медичних, шприцах та системах ПР і ПК, тонометрах та багато іншого.

Аптечки першої допомоги

 

 У житті, на жаль, трапляються ситуації в яких необхідно надати людині, що отримала травму або погано себе почуває, першу допомогу. Експлуатація транспортних засобів вимагає наявності відповідної (сертифікованої) аптечки. Усі ці питання вирішують аптечки виробництва ПрАТ „Ексімед”. Вони мають сучасний вигляд та необхідний склад медикаментів, що вимагає діюче законодавство. Ми маємо великий досвід у комплектації та виробництві різноманітних аптечок для усіх ситуацій : від народження дитини у сім’ї до забезпечення підприємства індивідуально укомплектованої аптечки. Купуючи нашу медичну аптечку, Ви отримуєте гарантовану якість та захищаєте своє здоров’я.